Lähteistetty yritystieto
LVI Lapinoja
Yritystiedot ja lähteet
LVI Lapinoja Oy · Y-tunnus 3319941-5
Palvelut tiedoissamme: Putkiremontti, Vesikalusteen asennus.
Näytä tarkemmat lähdetiedot
Identiteetti: PRH – LVI Lapinoja Oy, tarkistettu 11.8.2026
Verkkosivu: LVI Lapinoja Oy, tarkistettu 11.8.2026
- PutkiremonttiLähde: LVI Lapinoja Oy, tarkistettu 11.8.2026
- Vesikalusteen asennusLähde: LVI Lapinoja Oy, tarkistettu 11.8.2026
