Lähteistetty yritystieto
Rakennus Deme Oy
Yritystiedot ja lähteet
Rakennus Deme Oy · Y-tunnus 3022093-6
Palvelut tiedoissamme: Huoneistoremontti, Keittiöremontti, Kylpyhuoneremontti, Pintaremontti, Saunaremontti.
Näytä tarkemmat lähdetiedot
Identiteetti: PRH – Rakennus Deme Oy, tarkistettu 13.8.2026
Verkkosivu: Rakennus Deme Oy, tarkistettu 13.8.2026
- HuoneistoremonttiLähde: Rakennus Deme Oy, tarkistettu 13.8.2026
- KeittiöremonttiLähde: Rakennus Deme Oy, tarkistettu 13.8.2026
- KylpyhuoneremonttiLähde: Rakennus Deme Oy, tarkistettu 13.8.2026
- PintaremonttiLähde: Rakennus Deme Oy, tarkistettu 13.8.2026
- SaunaremonttiLähde: Rakennus Deme Oy, tarkistettu 13.8.2026
